Inaugurare sediu Club M

postat de la data de 2016-11-19

Ieri, 18 noiembrie, a avut loc inaugurarea oficială a sediului Club M la care au participat membrii Consiliului de Onoare: E.S Ambasador Ion Goriță, A.S Principele Mihai de Laufenburg, compozitoarea și cântăreața Stela Enache alături de invitații lor. De asemenea, de la deschidere nu putea lipsi și președintele fondator Club M, Matei Bucur Mihăescu, persoana fără de care nimic dintre acestea nu ar fi existat.
Ceremonia a început cu o binecuvântare religioasă după care participanții au fost invitați la masa festivă.
Spațiul proaspăt inaugurat va fi folosit pentru concretizarea și dezvoltarea viitoarelor proiecte ale clubului, și ca loc de întâlnire unde, pe lângă platforma on-line, membrii clubului vor putea colabora cu echipa noastră în mod direct.
Vă așteptăm să ne vizitați și să ne prezentați ideile dvs. de viitor la noul nostru sediu de pe Str. Izbiceni, sector 1, București.

Lasa un comentariu